APIE MUS

LOKACIJA

Lietuva yra vienas patogiausių ir praktiškiausių taškų gabenant prekes iš Azijos į Europą.

Kėdainių kraštas yra geografiniame Lietuvos centre ir yra vienas didžiausių ir stipriausių Kauno apskrities rajonų. Kėdainiai, turėdami didelę pramonę ir tradiciškai stiprią žemės ūkio produkciją, gerai išplėtotą prekybos paslaugų tinklą ir sparčiai besivystančią verslo paramos infrastruktūrą, pritraukia daugiausia tiesioginių užsienio investicijų.

Kėdainių rajono ir gana didelės Kėdainių miesto dalies vystymasis priklauso nuo Europos Sąjungos paramos ir kitų užsienio investicijų. ES fondų parama reikšmingai prisideda prie rajono transporto infrastruktūros ir inžinerinės pramonės plėtros, švietimo, kultūros, sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų modernizacijos ir kt.

Kėdainių apylinkėse apstu turistų lankomų vietų, kurios turtingos ne tik savo istorija, bet ir natūraliu gamtos grožiu. Unikaliu išdėstymu pasižymintis Kėdainių senamiestis mums šiandien primena apie skirtingus istorijos laikotarpius ir tradicinius bei unikalius daugybės Kėdainiuose gyvenančių tautų architektūros stilius. Žymusis senamiestis vilioja ir vietinius, ir užsienio turistus.

FAKTAI

1 DIENA Įmonės įregistravimo trukmė

0% PELNO MOKESČIO KĖDAINIŲ NEMOKAMOJE EKONOMINĖJE ZONOJE

1/4 VISOS PRIDĖTOS VERTĖS PAGAMINAMA GAMYBOS SEKTORIUJE

LIETUVA PASAULYJE yra viena geidžiamiausių vietų investicijai į gamybą

TOP ŠALIS pagal verslo sąlygų palankumą

Kėdainių laisvoji ekonominė zona (LEZ) įkurta siekiant vystyti bei plėtoti ekonominę-komercinę ir finansinę veiklą. Ji garantuoja išskirtines ekonomines ir teisines sąlygas:

Jokių pelno mokesčių pirmuosius 10 metų ir tik 7.5 % pelno mokesčio ateinančius 6 metus, į ilgalaikį turtą investuojant ne mažiau nei 1 mln. eurų.

Jokio nekilnojamojo turto mokesčio.

Jokio dividendų apmokestinimo užsienio šalių investuotojams Kėdainių LEZ.

Infrastruktūra

Dujos

Energijos tiekimo sistemos

Lietaus nuvedimo sistemos

Gatvės ir jų apšvietimas

Vandens tiekimas

Buitinės nuotekos

Geležinkelio tiesimo galimybė tik Kėdainių LEZ

Kėdainių infrastruktūra suteikia investuotojams daugybę patikimų, greitų ir kokybiškų logistikos galimybių efektyvinti savo veiklą. Jūra, oru, keliais ir geležinkeliais pagrindinės Šiaurės Europos, Vakarų Europos ir Azijos rinkos yra lengvai prieinamos.

LEZ įstatymai ir efektyvus infrastruktūros panaudojimas garantuoja palankesnes sąlygas užsienio ir mūsų šalies investuotojams bei naujų darbo vietų steigimą. Taikomos įvairios mokesčių paskatos, vystomos tarptautinės krovinių transportavimo paslaugos, prekyba ir gamyba.

Kėdainių rajono savivaldybė visada stengiasi pateikti palankiausius sprendimus potencialiems investuotojams ir daro viską, kad Kėdainių rajonas taptų regioniniu vidurio Lietuvos centru, kuriančiu didelę pridėtinę vertę turinčią pramonę ir taikančiu žinių ekonomiką.

INDUSTRIJOS

MEDIENOS APDIRBIMAS IR BALDAI

MDF plokštės, durų ir langų rėmai, masinės gamybos ir individualaus dizaino baldai, montavimo putos, mediniai ir metaliniai baldų komponentai.

METALO APDOROJIMAS IR INŽINERIJA

Kruizinių laivų ir keltų metalinės konstrukcijos ir komponentai, vidaus sistemos, pjovimas lazeriu, suvirinimas ir štampavimas.

ELEKTRONIKA

Laidų sistemos ir elektromechaniniai gaminiai, elektros energijos paskirstymo ir elektros valdymo sistemos, elektrinė šildymo įranga.

AUTO

Šaldomos priekabos, puspriekabės, laidų sistemos, elektromechaniniai gaminiai ir automatiniai kompresoriai.

PLASTIKAI

Tvirtos ir lanksčios plastikinės pakuotės, plastikiniai komponentai ir gumos gaminiai, fleksografinė spauda ir pakavimo medžiagos; atspindintys gaminiai, automobilių priedai.

INVESTUOTOJAI

Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Šiuo metu veikiančios įmonės Sklypai paruošti nuomai Infrastruktūra Orto nuotrauka