Naujienos

Skystųjų trąšų gamintoja IKAR – pasiekti rezultatai ir planai metų pabaigai

31 rugpjūčio, 2020

2020 m. skystųjų trąšų gamintoja IKAR, veikianti Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje, sukūrė keletą naujų skystųjų trąšų formulių ir pradėjo jų gamybą. Gamybos padalinio darbuotojų skaičius vasaros laikotarpiu išaugo 20 procentų, o produkcijos pardavimai – net 30 proc. Siaučiant pandemijai bendrovė turi tikslą veikti toliau, tačiau apie konkrečius planus kalba atsargiai.

Kaip teigia bendrovės IKAR marketingo vadovas Nikolajus Gurskis, žemės ūkio sritis pandemijos metu buvo viena iš mažiausiai nukentėjusių. Ūkininkai, besirūpindami gausesniu derliumi, pirko bendrovės skystąsias trąšas, išsiskiriančias aukščiausia kokybe ir efektyvumu.  2020 m. prie jau turimų trąšų pavadinimų, buvo sukurtos naujos skystųjų trąšų formulės, pradėta jų gamyba.

Bendrovės pardavimų padalinys, negalėdamas skirsti į kitas pasaulio šalis susitikti su esamais ir naujais klientais, įmonės patalpose įsirengė specialią studiją, kurioje nuolat vyko ir vyksta vaizdo konferencijos. N. Gurskis teigia: “Yra šalių, kai derantis su potencialiais klientais, vaizdo konferencijų nepakanka siekiant užsitarnauti pasitikėjimą. Kita vertus, galiu pasidžiaugti, jog mums pavyko. Mūsų pardavimo padalinyje dirba tikri savo srities profesionalai, todėl, net ir sunkmečiu jiems pavyko surasti klientų naujose rinkose”.

Besiruošdami pirmajai Covid-19 bangai ir nuspėdami galimus prekių judėjimo trikdžius iš vienos šalies į kitą, bendrovės IKAR darbuotojai iš anksto pasirūpino žaliavomis savalaikei produktų gamybai.

Įmonė yra pasiruošusi dirbti pandemijos sąlygomis, tam skirtos rimtos saugumo pajėgos – griežtai laikomasi reikalavimų, nuolat dezinfekuojamos patalpos, vairuotojams, atvykusiems išsivežti produkcijos netgi neleidžiama išlipti iš krovininių automobilių, siekiant išvengti bet kokio kontakto su įmonės darbuotojais. Bendrovės administracinis personalas gali be trikdžių dirbti iš namų.

Gurskis akcentuoja, kad pandemijos metu pavyko įžengti į Vakarų Europos rinką, užmegzti verslo kontaktus su Vokietijos, Čekijos ir net Italijos įmonėmis. “Įdomu tai, kad Italija yra pati svarbiausia ir didžiausia trąšų gamintoja Europoje, tačiau mums pavyko rasti nišų ir eksportuoti IKAR trąšas būtent į šią šalį. Tai beveik tas pats, kas bandyti parduoti sniegą eskimui, – juokauja N. Gurskis. Marketingo vadovas priduria, jog buvo atverti nauji keliai trąšų eksportui į Vakarų Europą, stiprinamos pozicijos Bangladeše ir Vietname. Bendrovė IKAR pirmosios pandemijos bangos metu skubiai adaptavo pilstymo – fasavimo liniją ir, kitos įmonės užsakymu, gamino dezinfekcinį skystį, kuomet jo itin trūko visoje Lietuvoje. Tokiu būdu buvo efektingai panaudota įranga, o šaliai gaminamas trūkstamas dezinfekcinio skysčio kiekis. Siekiant užtikrinti stabilų gamybos augimą įmonei padėjo tikslingai bei atsakingai panaudota Valstybės pagalba. bitmix анонимные транзакции

Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Šiuo metu veikiančios įmonės Sklypai paruošti nuomai Infrastruktūra Orto nuotrauka