Naujienos

Viceministro M. Skuodžio vizitas Šiaulių LEZ

23 lapkričio, 2019

Lapkričio 22 dieną Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje lankėsi viceministras Marius Skuodis, Ekonomikos ir Inovacijų ministerijos ir “Investuok Lietuvoje” atstovai. Vizito metu garbingus svečius lydėjo Šiaulių LEZ direktorius Artūras Klangauskas.

Susitikimo tikslas – susipažinti su bendrąja Šiaulių ekonomine padėtimi, Šiaulių LEZ esama situacija, bei kartu su savivaldybe vykdomų infrastruktūros projektų rezultatų. Vizito metu aptartos plėtros galimybės, jiems reikalingi projektai bei finansavimo galimybės, užtikrinančios spartesnį LEZ augimą. Viceministras M. Skuodis ir svečiai aplankė pirmąją Šiaulių LEZ įmonę “RD Signs”, kuri šiuo metu baigia įsikūrimo darbus ir netrukus planuoja pradėti savo veiklą. Viceministrui buvo pristatyta ne tik įprasta įmonės veikla, bet ir kompanijos naujas gaminys – žiedinių lenktynių simuliatorius. Jau ne vienas toks produktas yra parduotas užsienio šalyse.

Viceministras M. Skuodis susipažino su Savivaldybės vykdoma Šiaulių oro uosto plėtra bei turėjo galimybę įvertinti suinteresuotų šalių bendradarbiavimo galimybes.

Džiaugiamės nuosekliu ir duodančių puikių rezultatų Lietuvoje veikiančių Ministerijų, “Investuok Lietuvoje”, Šiaulių miesto savivaldybės bei Šiaulių LEZ bendradarbiavimu.


Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Šiuo metu veikiančios įmonės Sklypai paruošti nuomai Infrastruktūra Orto nuotrauka