Naujienos

Vokietijos kompanija „Bär Cargolift“ investuoja Šiaulių LEZ’e

02 gruodžio, 2019

Vokietijos kompanija „Bär Cargolift“ statys naują gamyklą Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje, kur gamins automobilinius krovinių liftus. Tikimasi įkurti ekonomiškiausiai veikiančią gamyklą visoje automobilių krovinių liftų srityje ir joje 3 metų bėgyje įdarbinti apie 50 darbuotojų.

Nuo 2017 m. „Bär Cargolift“ yra antroji pagal dydį automobilinių krovinių liftų gamintoja Europoje. Tai šeimos valdoma bendrovė, kurioje per metus pagaminama virš 15 000 krovinių liftų. Krovininiai liftai gaminami sunkvežimiams bei priekaboms ir yra labai svarbūs visoje tiekimo grandinėje.  Jie skirti pakrauti arba iškrauti ant padėklų ar vežimėlių esančias prekes. Centrinė bendrovės būstinė ir gamykla vykdo veiklą Heilbrono mieste Vokietijoje. Sėkmingas modernių technologijų taikymas gamyboje lemia kompanijos plėtrą ne tik Europoje, bet ir kitose šalyse. Per artimiausius keletą metų numatyta plėsti kompanijos veiklą Australijoje, Pietų Afrikoje ir JAV.
Pagrindinis „Bär Cargolift“ konkurencinis pranašumas yra nuolatinis krovinių keltuvų technologijų tobulinimas. „Bär Cargolift“ siekia klientui pasiūlyti optimaliausius sprendimus. Jam suteikiama pagalba visuose etapuose – nuo užsakymo ir montavimo iki pilno aptarnavimo. Viena iš bendrovės sėkmės priežasčių – nuolatinė naujovių paieška, modernių ir ypač saugių technologijų taikymas gamyboje bei gebėjimas pasiūlyti klientams nenutrūkstamą savalaikio, kokybiško aptarnavimo galimybę.Per keletą dešimtmečių „Bär Cargolift“ suformavo savo klientų ratą ir toliau plečia jį kitose šalyse. Skelbiama, kad be gamyklos statybos Šiaulių LEZ dar planuojama vystyti mokslinių tyrimų veiklą mechanikos ir programinės įrangos inžinerijos srityse.

Šiaulių LEZ valdybos pirmininkas Giedrius Valuckas teigia: „Tai, kad „Bär Cargolift“ pasirinko Šiaulių LEZ, rodo, kad mes išlaikėme savotišką egzaminą, įrodydami, jog žmonių ištekliai, darbuotojų kompetencija, miesto valdžios palaikymas ir turimų technologijų lygis atitinka aukštus bendrovės standartus. Mes sieksime, kad sėkmingas „Bär Cargolift“ įsiliejimas į rinką būtų puikiu pavyzdžiu kitoms užsienio bendrovėms“. Vienos iš didžiausių Vokietijos automobilinių krovinių liftų kompanijos „Bär Cargolift“ investicijų pritraukimas į Šiaulių LEZ yra labai svarbus pasiekimas ne tik regiono pramonės plėtrai, bet ir potencialiems darbuotojams.

Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Šiuo metu veikiančios įmonės Sklypai paruošti nuomai Infrastruktūra Orto nuotrauka